Rukiye Türeyen: %99 Engeli ile Kitap Yazdı

Merhabalar,

Bugün bu yazıyı sizi çok değerli bir yazarla tanıştırmak için yazıyorum. Yüzyüze görüşme fırsatım henüz olmasa da tanıdığım anda hayran oldum kendisine.


Yazar Rukiye Türeyen. Sakarya'da yaşıyor. %99 engelli, bir tek işaret parmağını kullanabiliyor. Kullanabildiği o parmağı ile kitap yazmaya başlıyor. Yatağa bağımlı fakat zihninde yarattığı ve yazıya geçirdiği karakterlerle belki de o bağımlılıktan sıyrılıyor. Hayattan vazgeçmiyor, onu özgürlüğüne kavuşturacak çaresini kendisi buluyor, yazıyor...

Yazıyor, yazıyor ve kendi kitabını çıkartıyor, düşünsek imkansız gelebilecek bir şeyi başarıyor, annesini düşünüyorum sahip olunacak en mükemmel evlada sahip değil mi sizce de? Rukiye abla, sizi de utandırmıyor mu azmi ile, başarısı ile... Kendisi ile gurur duyulacak ve her daim övgü ile bahsedilecek bir kadın bence.

Kitaba gelecek olursam henüz okumadım, siparişi verdim gelmesini bekliyorum okumak için. Okuduğumda mutlaka ama mutlaka yorumumu yazıyor olacağım. Sizden de bu yazıyı okuyup vah vah deyip geçmenizi istemiyorum, vahlanacak bir şey de yok üstelik. Sizden bu kitabı okumanızı, yorumlamanızı istiyorum. Çünkü Rukiye ablanın bu ülke de okunduğunu, bilindiğini görmek istiyorum ve tabii siz sevgili arkadaşlarımın da bunda payını görmek istiyorum, bu yüzden bu yazıyı okuyan herkesten ricamdır bu kitabın okunması ve okutulması.

Emek emek yazdığı kitabı okunsun istiyor, insanlar başarabildiklerini görsün istiyor, ha bir de kitabı satılsın da annesine oturdukları evi satın alsın diye umut ediyor. Sevgiyle kalın...
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şampuan Hakkında : Head & Shoulders

Ders Çalışma Teknikleri : / Ben Nasıl Motive Oluyorum? Nasıl Çalışıyorum?